HP mokymas

Mes suteikiame sertifikuotus HP mokymus. Sužinokite jums rūpimą informaciją apie pageidaujamą mokymą HP specialiai tam sukurtuose interneto puslapiuose (pateikiami žemiau) ir užsakykite mokymą pas mus.
 
Pasaulinis HP mokymo puslapis (apima visus HP mokymus).

Pabaltijo šalims skirtas HP mokymo puslapis (apima populiariausius Pabaltijo šalyse mokymus). Kartais neveikia su Firefox.
 
Įėjimas į HP ExpertONE portalą. ExpertONE - tai naujausias HP žinių perteikimo sistemos pavadinimas. HP ExpertONE puslapis "visos HP sertifikacijos". HP ExpertONE for HP Networking.
 
Įėjimas į HP Certification Explorer. Tai internetinis puslapis su labai patogiu filtru greitai surasti reikiamą sertifikaciją pagal sertifikavimo tipą, lygmenį, darbuotojo rolę darbe, technologiją. Ten galėsite lengvai rasti informaciją apie sertifikacijų reikalavimus, egzaminus, dalyvių pradines žinias, rekomenduojamą mokymą.
 
HP mokymo katalogas su kursų kodais, pavadinimais, trukme, galimomis mokymosi formomis. Tai HP USA & Canada puslapis, labai ergonomiškas, labai lengva surasti reikiamą informaciją, tiesiog spaudžiate ant norimo pavadinimo ir atsidaro aprašymas.
 
HP Networking mokymo katalogas-lentelė, pateikiamas visas HP Networking kursų sąrašas (ir Expert One, ir kiti), surašyti kursų kodai ir HPES sistemos, ir HP Learning Center Course ID.
 
HP Networking sertifikacijų keliai, schematinis jų išdėstymas. Atsidarius puslapiui spauskite nuorodas dešinėje pusėje prie "Certifications 2011". Kairėje pusėje esančiu meniu galite patekti ir į kitų technologijų mokymų informaciją.
 
HP Networking kursų sąrašas, įtraukti ir nauji kursai, kurie kituose puslapiuose gali būti dar nepaskelbti.
 
Paieška HP puslapiuose (mokymo, kitų paslaugų bei produktų, draiverių, palaikymo, naujienų). Suranda net ir tuos mokymo aprašymus, kurių neranda kiti puslapiai.
 
Norint patekti į žemiau nurodytus internetinius puslapius gali reikėti užsiregistruoti internete HP vartotoju. Jungiantis prie puslapių jums bus pateikti nurodymai, kaip tai padaryti.
 
HP The Learning Center portalas. Suteikia paiešką per visas HP mokymo formas, "Advanced search" funkcija, asmeninis profilis, mokymo planavimo įrankis, pasirinktų mokymų atmintis, informacija apie egzaminus. Kartais neveikia su Firefox.
 
Įėjimas į HP Smart Portal. Labai patogi ir galinga paieška įvairiausiais HP mokymo klausimais. Gausybė informacijos: sertifikacijos, mokymai, sertifikuoti mokymo tiekėjai, egzaminai, web mokymai, sudaromas asmeninis mokymosi profilis su istorija, nuorodos į kitus HP mokymo resursus, ...
 
Jei esate Cisco specialistas ir norite gauti HP sertifikaciją, jums tai užtruks žymiai greičiau. Specialiai tam paruošti HP mokymai aprašyti čia.
 
Kursų Lietuvoje tvarkaraštis.
 
Norėdami užsisakyti kursus, tvarkaraštyje spauskite "Užsisakyti" arba parašykite į info@kompetenc.lt, arba paskambinkite 8 618 80134.
 
Kursus, kurių nėra tvarkaraštyje, taip pat galime suorganizuoti, kreipkitės, ir mes surasime tinkamiausią būdą.
 
Jeigu nesate tikri, kuris mokymas jums labiausiai reikalingas, kreipkitės, ir mes jums padėsime.

Produktų
gamintojai
ir partneriai

Cisco learning
HP
VMware