Tapk kompiuterinių tinklų profesionalu per 5 savaites!

Cisco profesionalai - labai vertinami ne tik Lietuvoje. Populiarėjant kompiuteriams daugėja ir kompiuterinių tinklų bei jų funkcijų, o Cisco yra kompiuterinių tinklų įrangos gamintojų pasaulinis lyderis. Cisco kompiuterinių tinklų profesionalų mėnesinė alga Lietuvoje yra virš 3 tūkstančių litų.
 
Kaip teigia įdarbinimo agentūra "Simply Hired", JAV vidutinė Cisco kompiuterinių tinklų specialisto metinė alga yra 61000 USD, o Niujorke net 72000 USD. Daugiau informacijos čia.
 
Jungtinėje karalystėje dirbanti Agentūra "IT Jobs Watch" praneša, kad Cisco specialistų vidutinė metinė alga per pastaruosius metus padidėjo 12% ir dabar yra 50000 svarų sterlingų. Daugiau informacijos čia.
 
Internetinis puslapis PayScale.com skelbia, kad specialistų turinčių Cisco sertifikaciją metinė alga yra nuo 30000 iki 80000 USD. Daugiau informacijos čia.
 
Portalas Ekonomika.lt rašo, kad tyrimų bendrovė „Dice“ ištyrė IT specialistų darbo rinką Jungtinėse Valstijose ir nustatė, kad 2013 m. vidutinis metinis IT specialistų atlyginimas JAV buvo 87 811 dolerių (7 318 dol. per mėnesį), arba 2,6 proc. didesnis, nei prieš metus. Daugiau skaitykite čia.
 
CSC Baltic plečia veiklą ir ieško daug naujų darbuotojų, apie tai rašo Verslo žinios.
 
Britai Kaune vykdys IT specialistų paiešką firmai „Callcredit Information Group“ turėsiančiai IT padalinį šiame mieste. Daugiau informacijos čia.
 
Tapk Cisco kompiuterinių tinklų profesionalu per 5 savaites!
 
Jei Jus domina kompiuteriai ir kompiuteriniai tinklai, tikriausiai turite polinkį į skaitmeninę techniką, o tai gali tapti ir labai gerai apmokama profesija. Kiekvienas svajoja apie darbą atitinkantį jo pomėgius. Cisco suteikia galimybę tapti geidžiamu profesionalu per itin trumpą laiką.
 
Jeigu baigėte vidurinę mokyklą ir mokate naudotis asmeniniu kompiuteriu, Jus nuo kompiuterinių tinklų profesionalo skiria vos 5 savaitės specializuoto mokymosi. Šį mokymą gali praeiti kiekvienas, tereikia norėti ir pasistengti įsisavinti mokymo kursų metu suteikiamas žinias.
 
Cisco mokymo sistema yra pati geriausia ir populiariausia pasaulyje kompiuterinių tinklų specialistų mokymo priemonė. Cisco mokymo kursus kasmet visame pasaulyje baigia dešimtys tūkstančių dalyvių ir visi jie, kurie po mokymo sėkmingai išlaiko egzaminus, pakankamai greitai suranda gerai apmokamą darbą.
 
Norite tapti kompiuterinių tinklų profesionalu? Parašykite mums el. paštu  info@kompetenc.lt  ir mes suteiksime daugiau informacijos, kaip tai padaryti.
 
Neįstojai į norimą aukštąją mokyklą ir turi metus laiko, kol vėl bus stojamieji? Nenusimink ir negaišk laiko be reikalo, dalyvauk kompiuterinių tinklų profesionalo mokymo kursuose, išlaikyk egzaminus ir gauk gerai apmokamą darbą. Iki kitų stojamųjų egzaminų užsidirbsi nemažai pinigų, be to, jei turėdamas kompiuterinių tinklų specialybę suderinsi darbą su studijomis, tai žymiai pagerins tau finansinius reikalus ir studijavimo metu.
 
Specialiai maža Cisco mokymo kursų kaina privatiems asmenims:
ICND1, ICND2 - 600 € už penkių dienų mokymo kursą!
ROUTE, SWITCH - 900 € už penkių dienų mokymo kursą!
TSHOOT - 1200 € už penkių dienų mokymo kursą!
 
Gausite dar mažesnę kainą, jeigu dalyvausite specialiojoje grupėje ir jeigu ji susirinks, daugiau informacijos čia.
 

Produktų
gamintojai
ir partneriai

Cisco learning
HP
VMware